DISKUZNÍ FÓRUM

Datum
Vložil
Titulek

Re: hráči z ČB

Jsou to ti dva loudilové, kteří si malují po rukách, obzvláště tuším, že ten s čepicí má na ruce cosi, co za nedlouho bude již symbol II. fotbalové ligy. Tady musím vyzvednout již kvalitní výkon našeho kapitána po zápase a divím se, že panáček s bekovkou se na fotografii ještě drží na nohách a neválí se někde v kvalitně opraveném zázemí jihlavské dukly ...

Datum
Vložil
Titulek

Kdo?

To o čem se tu píše mi není úplně jasný a tuším, že spousta věcí zůstane, jak se říká, pod pokličkou neboli za zdmi hokejové kabiny nebo je to již klasicky zametáno pod kobec. Ale rád bych se dotázal, kdo tedy doplnil referát ze zápasu, když si to "Céčko" rozhodně nemůže pamatovat???!!! Pánové, dámy a fanoušci, vnášíte na tyto seriozní stránky více nejasností než je zdrávo a pokud si chcete zachovat serioznost měl by tu někdo vystoupit s oficiální, jednoznačnou a pravdivou zprávou!!!

Datum
Vložil
Titulek

Prý posila ze Švédska....?

Chtěl jsem ještě dodat, že i když přišel jak přišel, to myslím toho kapitána s č. 9, tak je pravda, že aspoň přišel, i včas, a v jakým stavu, tak to komentovat radši nebudu vůbec, ale dorazil, a ikdyž nerad, tak tu snahu cením! Celkem by mě, ale zajímalo, kde byla nová zimní posila ze Švédska za celkem slušný peníze, tak to už mi hlava nebere vůbec. Góla ještě nedal, končí většinou v půlce zápasu, pak chodí blít nebo chlastat nebo obojí, kde je v čase zápasu nikomu neřekne atd., ptám se co to je za posilu??? Jediný co se mu zatím povedlo za působení v Sokole Bezděkov je prý snad nějaká vynikající kuřecí roláda, a znova se ptám, není to málo??? Nic jinýho mi opět nezbývá, než doufat, že se dotyčný srovná a že se o něm nebude povídat jenom díky kuchařskýmu umění, ale že taky něco předvede na ledě a ne mimo něj!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Prý posila ze Švédska....?

Oto,musím reagovat na Váš příspěvek.Z dobře informovaného zdroje vím,že ona zmiňovaná roláda nebyl jediný kladný počin,který výše zmíněná posila předvedla.Jeho uplně první čin byl prý ten,že po první porážce našeho týmu v letošní sezoně uspořádal ve svém bytě parádní týmové posezení pod krycím názvem - HOZENO ZA HLAVOU.Také doufám,že se více začne projevovat na ledě,ale i bez toho je jeho přítomnost v týmu po návratu z angažmá ve Švédsku nesmírným přínosem.

Mike

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Prý posila ze Švédska....?

Bohužel, tak dobře informované zdroje nemám, ale věřím tomu, že posezení s tímto borcem, jakož i posezení se všemi z vašeho skvělého Bezděkovského týmu musí být zážitek na celý život, něco málo jsem zaslechl až u nás na Kladensku a až zase jednou pujdu na posezení s Jaromírem, tak se zmíním a věřím, že Vás bude chtít poznat víc, ale zase mu nemužu o Vás povědět tolik, nebo by jsme ho po návratu z Omsku místo na Kladně viděli hrát v Bezděkově a to přes veškerou úctu k Bezděkovskému mančaftu nemůžu dopustit! Jinak nepochybuji, že přínos posily ze Švédska je pro Vás nepostradatelná, i když se tak děje zejména mimo led a snad se v nejbližší době ukáže v tom dobrém světle i na tom ledě! Ze srdce mu to přeju!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Prý posila ze Švédska....?

Dle posledních zpráv byla hvězda ze švédského Linköpingu viděna opět se šiškama. Bohužel je tento hokejový matador zvaný brousek z Elm street stačil během pátečního večera zpracovat a ke smůle věrných fanoušků si na pomoc vzal ještě dalšího hokejového inernacionála a to vše pod dohledem "nejvyššího", ale o tom zde již padlo pár slov. Jak naše srdce zaplesala, když jsme se dozvěděli, jaké všechny hvězdy se nám sejdou v týmu, tak nyní krvácí neboť poslední společná akce, kde se tyto hvězdy sešly byla již zmiňovaná "HOZENO ZA HLAVOU"...

Datum
Vložil
Titulek

Špatný sen

11.30 hodin, 22.1.2011, sobota, zimní stadion v Chotěboři, čekám na zahájení zápasu mezi mým oblíbeným Bezděkovem a Českou Bělou B. Po ledě se při rozvičce "prohánělo" sedm hokejistů, no sedm, vlastně jenom šest, ten jeden měl k prohánění hodně daleko a jeho styl bruslení je nepopsatelný,měl jsem o něj strach, aby si neublížil a to si dal na prsa ještě céčko jako prý snad kapitán, čekám dál kdy vlítne na led nějakej další borec z Bezděkovskýho mančaftu nabitýho samýma borcema, ale asi po čtvrt hodině, což je taky na zamyšlenou, dorazil akorát golman, říkal jsem si, aspoń to! Průběh zápasu byl pro diváka celkem zajímavej, padalo dost branek, bohužel i do tý Bezděkovský, naštěstí má tým pár kanonýrů, např. hráč č. 18, ale i jiní si celkem slušně zastříleli až na jednoho, ano je to ten s tím céčkem na prsouch, tak to bylo opravdu vystoupení za který by se nemusel stydět ani ten nejuznávanější komik na světě, jednu chvíli jsem měl o něj až strach, aby si opravdu neublížil, naštěstí jak pro něj, tak pro diváky po chvíli velkýho trápení odstoupil. 16 - 8 výhra celkem slušný, ale nešlo mi do hlavy kde je ten zbytek hvězdami nabytýho mančaftu, trošku jsem zapátral v kuolárech a nestačil jsem se divit a žasnout co si někteří rádoby borci dovolí. Předem byli někteří omluveni jak z důvodu nemoci nebo pracovního vytížení, ale bohužel našli se i tací, kteří nastoupit měli, ale jelikož se ožrali jak ty hovada, že se ani do oběda, i dýl, neprobrali!!!??? To pánové nemá obdoby, a to si ještě jeden v klidu dorazí skoro na konec zápasu a v tom chlastání pokračuje dál jako by se nechumelilo v místním bufetu a přijde mu to strašně legrační, tak to mu já nerozumím a prosil bych jak za fanoušky, tak i za mě, aby byli tito hráči disciplinárně potrestáni, ale mám obavy, že se to zase jen tak přejde nějakým napomenutím, jelikož je toto všechno v kompetenci toho pana kapitána co se tam chvíli trápil na ledě a údajně měl nad těmi "svými" kumpány celou noc dohlížet, což bylo i na něm hodně vidět!!! A to nechci ani domyslet, kdyby se další zápas odehrál v plánovaném termínu, to znamená druhý den v osm ráno, to už by dle průběhu večera a noci na zápas dorazil možná jeden max. dva borci! Je to smutný, ale budu doufat, že se to už opakovat nebude a ten vytoužený titul Bezděkovští vybojujou, jestli, ale někteří "hokejisti" budou pokračovat v takových výkonech, myslím tím mimo led, jako předvádějí, tak mám obavy, že titul je v nedohlednu!!! Sportu, opravdu sportu zdar a hokeji zvlášť!

Datum
Vložil
Titulek

neplnění administračních závazků

Kapitáne, kde je článek??? Kde je výsledek??? Kde kde kde???

Datum
Vložil
Titulek

Re: neplnění administračních závazků

přesně tak, nějak to tady vázne. Věrní fanoušci si zaslouží být včas informováni o výsledcích!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: neplnění administračních závazků

aha, tak je to jasný. Teď jsem mluvil s Pepou Motykou a prej se tomu kapitán zase věnoval od pátku non-stop. Na referát ze zápasu si asi budeme muset ještě počkat. Údajně prošel všechny svý oblíbený místa, snad jen v Jaru prej nebyl. Asi už toho měl plný kecky... nebo brusle, nevim. Už při zápase se nám nepozdávalo, že obvykle nepolapitelná bezděkovská raketa nějak pobrkává na ledě.
A proč nehrál hráč s číslem 3 a pouze postával na střídačce a podával čaj? Je to kvůli zranění nebo výkonům? Vždyť v hospodě podává spolehlivé výkony a teď musí podávat čaj? Doufáme, že se fanoušci dozví pravdu co nejdřív.... až se teda kapitán vyspí...

Fanklub

Datum
Vložil
Titulek

Kámoš Ládi a Kamila

ribano,ponožky,šuspík,podvazky,štrupny,kalhoty,holeně,brusle,vesta,lokty,dres,helma,rukavice,hokejka. do hajzlu,když si tyhle věci dotáhnu na zimák,vodehraju v nich zápas,tak si je vodtáhnu taky domu né? ty vole vy jste experti,když to nenecháte doma,tak to necháte na zimáku. furt aby se o vás někdo staral.

Datum
Vložil
Titulek

Epochální výlet pana Broučka do XV. století

Národní divadlo v Brně nabízí hlavní roli muži s číslem 3...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Epochální výlet pana Broučka do XV. století

Tuto groteskní vložku Vašeho obránce jsem měl možnost vidět i já a je tada pravda, že jsem při hokeji již dlouho nic takového neviděl a tolik jsem se nenachechtal už ani nepamatuju.Ale je vidět,že Váš tým to hraje hlavně pro oko diváka.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Epochální výlet pana Broučka do XV. století

byl to krasný hokejový moment. brzda,rejha,výskok,obrat,dopad na záda s rukama a nohama směřujícími k nebi. moje známka 10.

Datum
Vložil
Titulek

VÝSTRAHA!!!

Takže dobrej den panové a dámo či dámy,
asi už část z vás tuší, že jsem lehce našlápnutej, spíš bych řekl, že těžce a musím se, ač nerad jelikož je to budoucí přínos do bezděkovský hospody, kterej nikdy neopustí hospodu dříve než zakokrhá první kohout. Kapitáne kurva, jak je kurva možný, že borec, kterej ještě nikdy v životě na ledě neodhalil svou tvář a nebaví ho poslouchat nějaký výmluvy, proč si kdo co nedal do čemadánu, tak kurva kapitáne, jak je kurva možný, že si tahle obličejová panna nehodí do pytle jedinou věc, která nás všechny spojuje. Tenhle hokejový Zorro si pravděpodobně myslí, že těch pár písmenek na zádech tam je pro prdel a že Karlose na zádech by si část hokejového podsvětí mohla taky vyložit jako podvod (viz. aféra extraliga, viz. aféra Světlá, pozn. Karel=starší bratr prostředního Karla). Ty jedno hovado, ty budeš hlásat něco o světovejch rekordech, ty kterej si pak vkráčí do místnosti s poloprázdným pytlem a myslíš, že se nic nebude dít... Nicméně tvůj výraz, barva obličeje a koktání včetně rychle si vymýšlejících, nicnevypovídajících a směšných výmluv byl snad adekvátní trest.
Víc se v tom nemá cenu pitvat nebo mi chytne bouda, jak jsem rozpálenej a hlavně musim jít skládat lahváče.
HOŠI, JESTLI SE CHCETE PŘEDHÁNĚT, KDO JE VĚTŠÍ HOVADO A NEPŘINESE SI VÍC VĚCÍ NA ZÁPAS, TAK V TOM SMĚLE POKRAČUJTE, ALE POČÍTEJTE S TÍM, ŽE BRZY PŘIJDETE O POSLEDNÍHO SKALNÍHO FANOUŠKA A TEN SE PAK TÍMTO BUDE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH VYSKYTOVAT ČÍM DÁL ČASTĚJI.

Datum
Vložil
Titulek

Re: VÝSTRAHA!!!

Nezbývá než panem "kozím dědkem" Ficem souhlasit.Ani mě se to nějak nepozdává,to co hráč,který obvykle nosí na dresu číslo 16 předvádí.Svědčí to o samotném přístupu k zápasu,a kapitán týmu už by měl říct rezolutně - TAK TAKHLE NÉ !!!Určitě by se mělo vedení klubu v čele s Generálním manažerem zamyslet,jak tyto situace řešit,aby se předešlo dalším trapným okamžikům,neboť takovéto přehmaty vrhají špatné světlo především na námi fanoušky oblíbený klub Sokol Bezděkov.

Datum
Vložil
Titulek

Změna

Zápas 10.kola CHL Sokol Bezděkov - Vilémov začne 16.1.2011 již v 16:20 oproti původně plánovanému začátku, který měl být v 17:55 !!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Změna

tak v 17,30 sem tam trenére

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Změna

A hlavně nech doma brusle ty tele...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Změna

a hlavně se vyhol Ládí

Datum
Vložil
Titulek

Změna změny

Zápas 10.kola CHL Sokol Bezděkov - Vilémov začne 16.1.2011 již v 14:20 oproti druhopůvodně plánovanému začátku 16:20 a prvopůvodnímu začátku, který měl být v 17:55 !!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Změna změny

ve 14:20 tipuju že budeš sedět už u Růži,jako vždycky

Datum
Vložil
Titulek

omluvenka z game

Zdravim kouče a přeju mu veselý vánočky, omlouvám se ze zítřejšího matche, mám volno z kolbenky jednou za rok a budu se oddávat alkoholu daleko od Bezdězu tak daleko že ani na mapě to není. Navíc soupeř jistě uplatní klauzuli ve smlouvě, kdy nesmím nastupovat ve vzájemných duelech. Tak ať se daří.

Datum
Vložil
Titulek

Vánoce

Přeju všem, chtěl jsem napsat hokejistum, ale spíš zustanau u hráču, kteří se snaží hrát hokej za Sokol Bezděkov, krásný vánoce, a doufám, že příprava na druhé kolo proběhla zodpovědně, aby se neopakoval poslední trošku zpackaný zápas! Dle posledních informací vím, že opravdu skoro všichni přípravu nepodcenili a jedou naplno a někdy celou noc až do rána! Chválím a vím, že to není sranda, snad se to ukáže i na ledě! Trošku mě mrzelo, že se nikdo s týmu neprosadil mezi sportovce roku, pár jedincu by si to určitě zasloužilo, ale čtvrtý místo mezi kolektivy je celkem slušný uspěch mezi takovou konkurencí a věřím, že příští rok už budete na bedně! V hodnocení v po zápasových akcích jste bez konkurenční, tak doufám, že se příští rok prosadíte i z hlediska sportovního!!!
Sportu zdar a hokeji obvlášť!

Datum
Vložil
Titulek

Šťástné a Veselé Vánoce

Zdravím superhráče Sokolu.
Pánové, moc mě to mrzí, ale poslední galapředstavení jsem neměl možnost vidět na vlastní oči.
I když abych pravdu řek, asi nebylo dle skóre na co koukat...
Nic, hodili jste to slušně za hlavu a doufám, že se to nebude opakovat!!!
Teď si dopřejte Kapříka a Salátek, jak říkával jeden z hospodských na křižovatce.
Toť asi na začátek, ke svátkům a vaší pohodě...

Teď bych se ale potřeboval trošičku vyjevit.
Někteří z vás si totiž myslej, že se budou pořád mrdat do dost historickejch věcí z kabiny.
Fakt se na to už vyserte a dostaňte to ze sebe hned v kabině a venku už kurva ani slovo..!!
Jasný Kamile, Šuďo, Plášku, Zábojníku a pro některé neznámý Čado!

Kluci, pojďte to ztmelit a nezapomínat dresy, dresy, brusle, štulpny, košíky, atd.
Nedal jsem tam něco dvakrát?
Snad ne..

Přeji vám všem, do toho následujícího období hodně štěstí, síly, vajec a do toho nového hlavně zdraví.
Na neděli se již moc těším a vezmu asi manželku, tak mě prosím nezklamte.
Díky

Sportu zdar a hokeji obzvlášť
JS

Datum
Vložil
Titulek

Re: Šťástné a Veselé Vánoce

no Ládiku, to bys mi snad neudělal :-(

Datum
Vložil
Titulek

knechti

Tak co vy knechti z vidlolhoty? Připravte si ty vaše šlajfky, někdo si je nezpomeňte přibalit do čamadánu a začněte se sebou něco dělat, jinak bude zle vy knechti znechtovaný z knechtova!!!!

Datum
Vložil
Titulek

už se na vás těším

Ahojky kluci,
už se nemohu dočkat až se mi sem všichni vrátíte z těch velkoměst. Dneska jsem byla u holiče a zejtra jdu ještě po ženských věcech, aby bylo vše připravené. Doufám, že první akce bude podobná té u mlátičky, kde jsem bohužel chyběla. Ale od "minula" jsem ještě úplně nebyla ve formě vy lumpové. Trojko mám pro tebe překvapení v podobě... no ale dyť ty víš :)). Dobře doražte, já si jdu ještě přelousknout Sport a moc moc se těším, papík

Datum
Vložil
Titulek

První prohra

Zdravím dámy a pánové,
dnes mám na srdci několik věcí. Samozřejmě první věc je první prohra našeho milovaného klubu v soutěži. Bohužel, stalo se. Soupeř byl lepší, ale jak již někdo psal přede mnou – je to hozeno za hlavou a víc nemá cenu se k tomu vyjadřovat. Věřím, že tým se zvedne a v pokračující sezóně již nepozná hořkost porážky.
Další věc. Kapitáne, ten borec, co neustále chodí na zápasy bez dresu, se snaží o co? Nový světový rekord v zapomínání dresů? Fakt mě nebaví poslouchat v kabině jeho výmluvy, že si pamatuje, jak dává dres do čamadánu, a pak ho tam nemá. Kdyby se tohle dozvěděl Fic, tak ho asi seřeže holí a pustí na něj kozu. Aspoň, že to pak pinknul.
Nakonec bych chtěl pochválit hráče, kteří se zúčastnili po nevydařeném pátečním zápase soustředění v bytě u hokejové mlátičky.

BL

Datum
Vložil
Titulek

děkujeme

Čau mančafte, děkujeme za klidnou službu a jsme moc rádi, že se nikomu nic nestalo. Pan Jr. sice volal, jestli je vše připraveno, ale na štěstí se mu také nic nestalo. A poloboha jsme ošetřili po telefonu, respektive jsme to vyřešili s kustodem, stačil dotáhnout nýtek v brusli a tržné rány na palci by to již nemělo způsobovat.
Pevné zdraví a lépe sbohem nežli nashledanou...

<< 172 | 173 | 174 | 175 | 176 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.