DISKUZNÍ FÓRUM

Datum
Vložil
Titulek

stýská se mi po vás

kluci kdy mě přijdete vojet???

Datum
Vložil
Titulek

fotky

Chtěl bych se zeptat, jestli budou v galerii nějaké fotky z finálového zápasu. Jestli ano, tak kdy. Ať se daří v nadcházející sezóně!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: fotky

fotky týmu bezděkova samozřejmě najdeš na www.freefoto.cz

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: fotky

A najdu tam i toho týpka od vás, co má dvoumetrovou kopřivu?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: fotky

Bohužel pro nás najdete!!! Pro nás klíčový borec, který uměl zakončit jak od modré, tak i z mezikruží do šibakova, kterého jsme se snažili zakrývat, alespoň drátěným závojem, byl viděn ve sprchách a lanařem tohoto servru přistoupil na jejich neodmítatelnou nabídku. Doufáme že do nového sezony splní všechny své závazky a budu se po kempu opět hlásit kapitánovi do služeb. Tímto mu přejeme spoustu rozervaných sítěk! foto video v sekci iron fetiš long big dick

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: fotky

tak pánové můžu vám říct jedno, najít takovouhle žílu je sen každý zlatokopky

Datum
Vložil
Titulek

Díky

Díky všem za sezonu,myslím,že sme se dobře pobavili :-).Ať už na ledě,nebo při oslavách vítězství.Díky fanouškům,i těm co nám nepřáli.Díky všem,kdo navštěvoval naše stránky.Příští sezonu nashle a pro to zlato si dojdeme!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Díky

nesmíme též opomenout oslavy proher, akce "Hozeno za hlavu" zůstane v našich srdcích, na palcích, na uších,na obočích na vždy spojena s první bezděkovskou sezonou

i já díky fanouškům za podporu :-)

Datum
Vložil
Titulek

Gratulace

Přidávám se ke gratulacím a přeji Sokolu Bezděkov mnoho úspěchů v nadcházejících sezónách. Příští rok to už určitě vyhrajete!

lsd

Datum
Vložil
Titulek

příští sezóna

Budete mít na příští rok nějaké posily? A kdy začne letní příprava??? Možná bych se přidal. Troufám si tvrdit, že bych na to měl fyzicky a po zápase mám podobnou výdrž jako vy...

Ch.

Datum
Vložil
Titulek

GRATULACE

Též se přidávám a gratuluji ke krásnému 2. místu. Ve finálových kolech jste hezky zabojovali a na 1. sezónu Bezděkovského týmu je to pěkně odvedená práce si myslim. Jen tak dál a v následující sezóně mnoho úspěchů. Jen moc nezvlčte v té pauze. ;-P

Datum
Vložil
Titulek

Gratulace

Já bych vám chtěl všem pogratulovat ke krásnému 2. místu. Myslím, že ikdyž po vás šli celou sezózu všechny týmy soutěže(nechtěli nic jiného než porazit Bězděkov), tak jste se vůbec neztratili a 2. místo je krásný výsledek 1. sezóny obnoveného Sokolu Bezděkov!!!!!!!!!! Gratuluju a i v příští sezóně mnoho úspěchů!!!!!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

BEZDĚKOV STARS

Vážené hokejové hvězdy,
jsem velice zarmoucen z Vašeho vystoupení v letošním ročníku velice prestižní a celorepublikově respektované Chotěbořské "Bundesligy".
Srdce mě rve především Vaše gradace formy směrem k nejdůležitějším zápasům sezóny.
Je mě to vážně líto, především proto, že ač posilněni o několik pilířů loňského Chotěbořského "A" týmu jste neuspěli.
Ale i to ukazuje na opravdovou kvalitu a náročnost místní "Bundes".
Vždyť to co stačilo Vašim posilám v Krajské soutěži se najednou v konfrontaci s kvalitně trénovanými a ve skvělé formě hrajícími amatéry z rybníku úplně smazalo.
Vaše neznalost ovšem v tomto případě omlouvá, vždyť kdo mohl tušit jak náročná athle soutěž je.
Na závěr Vám přeji mnoho úspěchů v dalších letech, pevné nervy a nejdůležitější věc - zdravá játra. O to posledně jmenované mám ve Vašem případě starost největší.
Vítězům zdar a sláva poraženým!!!

Datum
Vložil
Titulek

už jste konečně vypadli

už jste v prdeli co, nový zápasy nejsou vypsaný, komentář k poslednímu zápasu v prdeli, vaše slavný pozápasový akce v hajzlu, aspoň se nebudete příště srát tam kam nemáte

Datum
Vložil
Titulek

Re: už jste konečně vypadli

V prdeli seš ty,přijď nám to říct při zápase,nebo na tiskovku do bufiku.A nebo nám můžeš dělat naše stránky...

Datum
Vložil
Titulek

no 61

zranění - týden klid na lůžku

Datum
Vložil
Titulek

looseři

ta vaše partička je dobrá tak na hraní karet, jestli si myslíte, že půjdete pro titul, tak to se hoši šeredně mýlíte, jediný co vám hraje do karet je, že finalový zápasy se hrajou v tejdnu, takže by vás mohla přijít asi polovina střízlivejch, ale zase polovina dalších zjevů bude daleko v prdeli a dobře, že nevyhrajete, co by se asi pak dělo nechce celá Chotěboř ani půl okresu radši ani domýšlet...

Datum
Vložil
Titulek

Impuls

Zdravím pánové.
Omlouvám se za mojí dlouhodobou absenci.
Byl jsem zdravotně indisponován a tento můj stav, mě nedovolil účastnit se vašich mistrovských utkání.
Sleduji ale pečlivě výsledky a začínám být značně nervózní.
Blíží se konec základní části a místo toho, aby forma celého týmu gradovala, přichází zřejmě útlum.
Pojmenoval bych to i jinak, ale snad to brzy hodíte za hlavu.
Z mých letitých zkušeností vím, že grandiózní výkon nelze udržet po celou sezónu.
Je ale důležité, udržet týmového ducha a dojít si pro Redneck Cup a završit tak celoroční práci.
To si musí všichni uvědomit a udělat proto maximum.
Pochvalu ode mě dostávají střelci posledních utkání, i když jak jsem již psal nevím, zda i jejich výkon odpovídal statistikám.
Následující víkendoví dvojzápas se chystám osobně shlédnout přímo v Aréně a tak doufám, že uvidím týmový výkon a jasné vítězství.
Předpokládám, že tyto výsledky se poté promítnou do samého vrcholu soutěže.

Sportu zdar a hokeji obzvlášť.

JS

Datum
Vložil
Titulek

Re: Impuls

Jdi do prdele s těmahle kecama ty vyblitý zelí

Datum
Vložil
Titulek

61

omluvenka ze soboty

Datum
Vložil
Titulek

co to?

ahoj,co to,že Libice dostala jen 4 goly?

Datum
Vložil
Titulek

Re: co to?

Poslední dobou nám to tam nepadá,navíc jsme Libici ještě podcenili a trápení bylo na světě.Pracujeme na tom,aby příští zápas byl zase lepší ;-)

Datum
Vložil
Titulek

scout

Zdravím torzo bývalého slavného mančaftu. Sleduji vás celou sezonu a začátek byl tedy megalomanský. Ovšem v posledních dnech jsem poněkud zklamán a začínám mít obavy o splnění cíle, kterým není nic menšího než titul a pohár zvaný zde u nás v USA Redneck Cup. Hned po Stanley Cupu druhý nejžádanější. Rozhodl jsem se proto pomoci vašemu klubu a stát se scoutem bez náriků na odměnu. Vznáším zde tedy dotaz na trenéra a vedení klubu zda-li mám přivést před play off vyhlédnuté hráče? Doufám, že další utkání již budou opět plná radosti z vítězství.

Váš Bobby

Datum
Vložil
Titulek

Re: scout

Zdravím Vás pane ORR
děkuji o váš zájem, jsem velice mile překvapen. O posilách se vedení týmu snaží jednat velice intenzivně celou sezonu, a vím, že to práce není snadná, jelikož na trhu je kvalitních hráčů velmi málo. Pokud víte o nejakém volném a kvalitním hráči, budeme velmi potěšeni, pokud budete kontaktovat naše vedení, jednání se samozřejmě nebráníme. Tým momentálně prochází určitou krizí, nicméně hráči mají naši plnou podporu, a věříme že nám ji vrátí v podobě kvalitních výkonů.

Trenér

Datum
Vložil
Titulek

Hozeno za hlavu II

Čau chlapi,
jak už to bývá, tak vás zase opět po nedobrých výkonech zvu k sobě na byt. V sobotu od 18.00 bych vás tedy rád přivítal a jelikož vím, že jste správní kluci, tak prosím přineste každej Růži. Po dohodě se Zmrhym, jsem ho poslal do práce, aby si případně unavení hráči mohli chrupnout na jeho letišti, případně mu pomohli vytřít...
Moc se na vás těším a doufám, že nás to zase posune k sobě blíž a o kousek dál.
Váš Jaroušek, jídlo prosím neberte, budeme mít opět navaříno od maminy, aspoň teda doufám, protože bazalka je ještě v květináči.

Datum
Vložil
Titulek

Akce- hoď to za hlavu

Ahoj kluci, konečně jsem se taky naučila ten internet..
Mě teda vůbec nevadí, že jste prohráli, jste stejně nejlepší.
Aspoň jsem se taky konečně pořádně vychrupla, i když ty dost hlasití Klouzováci mi taky dávaj...HOVADA
No o tom ale žádná.
Nebojte nějakou tu čárečku jim tam taky fouknu navíc.

Jestli ale chcete něco hodit za hlavu, nejsem s Bohoušem proti.
Můžeme buď u mě, nebo u Bohouše.
Tak se v pátek zastavte a můžeme to na sobotu domluvit.

Vaše Růža

Datum
Vložil
Titulek

Sorry

V pondělí jsem chtěl "jenom" vyhrát, tak se omlouvám jestli jsem se někoho svýma kecema dotkl!!! Doufám, že se všichni srovnáme a ten titul pro Bezděz vybojujem, píšu vybojujem, jinak to bohužel nepůjde, s Medvědama jste tu parodii, z naší strany, na hokej snad všichni viděli, tak budu rád, když zase začnem hrát hokej!!!!! Všichni, včetně mě a "trošku" toho srdíčka tam k tomu dáme ať nejsme všem pro smích!!!!!! Jako, že teď jsme, a to dost!!!!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Sorry

Bleku,dobře si to napsal,sem s tebou za jedno.Bez bojovnosti a srdíčka to nepujde.Kecli sme si na prdel,tak to pojďme zase zvednout,ať máme z hokeje zase radost!!!

Datum
Vložil
Titulek

!!!

bude nakopávací akce "Hozeno za hlavu II"???

Datum
Vložil
Titulek

Re: pro trenéra

tak se na to vyser a uvidíš, jak to mančaftu půjde

<< 171 | 172 | 173 | 174 | 175 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.