DISKUZNÍ FÓRUM

Datum
Vložil
Titulek

Reakce

Zdravím všechny příznivce bezděkovského hokeje.
Nezbývá mi,než reagovat na nejnovější příspěvky.Týká se to zejména dvou věcí.Za prvé - porušení životosprávy u některých hráču - o vzniklé situaci víme a budeme ji řešit.Jelikož se týmu v probíhající sezóně zatím herně daří,proběhnou pouze pohovory s hráči,ke tvrdším sankcím zatím přistupovat nebudeme.A za druhé - zapomenuté brusle - sice se to dá jen těžko pochopit,že se hráč dostaví k utkání bez bruslí,ale co na to dál říci?Určitě byl trest sám o sobě,že dotyčný musel nastoupit ve vypujčených bruslích a dál bych se k tomu již nevracel.Příště se to již jistě nestane.
Děkuji všem,kteří nám fandí a navštěvují naše zápasy.

kapitán

Datum
Vložil
Titulek

Pořád nevěřím...

Tak vážený pane s dresem číslo 3,
v neděli jsem si vzal dovolenou, abych se mohl přijet podívat na můj mančaft, kterej bezmezně miluju. Bohužel jsem se nedočkavostí trochu nagrcal a až do teď jsem myslel, že to co jsem uviděl při příchodu do kabiny, kde jsem chtěl pozdravit a prohodit pár mírumilovných slovíček s našima borcema, byl jen špatnej SEN!!! Bohužel po tom co jsem vstoupil na naší diskuzi a čtu udivené reakce fanoušků se asi vážně stalo to, co by nikdy nikoho v hokejovém světě nenapadlo. Pán nosící jmenovku Ladys, na zádech s číslem 3 (které má mimochodem též vytetovanou na prsu, čehož jsem si všimnul během návštěvy v kabině, kdy marně brečel nad rozlitým mlékem (kozím), tak tento pán si přišel na zápas jak vandrák a to bez hokejových bruslí !!! Pokud si tu někdo myslí, že není možný to co čte, tak mi věřte, že se to opravdu stalo a já i dalších 20 lidí v kabině jsme toho bohužel museli být svědky. Nemám víc co bych dodal, snad jen že tento "kus" by si mimo 3 na koze měl nechat vykérovat seznam hokejových věcí. A možná by se divil až by došel na konec seznamu a tam by stálo HOKEJOVÉ BRUSLE!!! Asi by marně přemýšle o tom, na co že je vlastně potřebuje...

Datum
Vložil
Titulek

Tohle ještě hokejový svět nezažil

Zdravím dámy a pánové,
původně jsem se chtěl omluvit za údajně lživé, nepodložené, psychikun(d)abourávající a falešné informace, které jsem uveřejnil v minulém příspěvku.
V sobotu jsem ale náhodou narazil na vaši sestavu v pepéčku a řekl jsem si, že si vás trochu otestuji. Chtěl jsem vás sledovat a pít s vámi.
Hovno!!! Ošklivě jsem se zmýlil a krutě se mi to vymstilo. Když jsem odcházel cca ve 3:30 ráno z vašeho oblíbeného podniku dvacítka, tak jsem už pomalu neviděl na cestu a vy jste vesele popíjeli jeden drink za druhým. Sice jsem Leech, ale vaše tempo, pánové, se nedá vydržet obyčejným smrtelníkem.
To se pak ani nedivím, že si to hovado zapomene sbalit brusle do čamadánu. Ještěže vám zachytal golman a můžete být rádi, že máte v týmu poloboha Koubka.

Brian L.

Datum
Vložil
Titulek

Umělec

Kdo chce vidět toho rado by umělce, tak je na třetí fotce v galerii, přichází před kapitánem, ale jestli má i tady na nohách PRESTŽKY to bohužel nevím, ale nedivil bych se, když vidím jak vypadá!!!

Datum
Vložil
Titulek

???

Vyfoťte toho umělce, co neměl brusle na zápas. Takový nemehlo si zaslouží být určitě na titulní stránce... Už jsem ve fabrice přečetla celý Sport, ale tohle je teda unikát, to není snad ani pravda co jsem se tu dočetla, to snad není možný, jdu něco rozsekat jak jsem nasraná, vytočená, to je v prdeli tohle, tenhle týpek posadil bezděkovský tým až k samýmu dnu. Žádám potrestání a ten zjev by se tu měl veřejně omluvit, hokej není fotbal, kterej můžeš odehrát v Prestižích, v kterejch dorazíš na zápas. Uvědom si, co jsi vůbec provedl!!!

Datum
Vložil
Titulek

NEUVĚŘITELNÉ!!!

Ten borec co si tam nakráčel s pytlem čehosi, to je kdo? Možná s sebou měl pytel hoven, ale rozhodně v něm neměl brusle. Kapitáne, jak může takovýhle hovado vůbec vkráčet na led v něčem, co se bruslím podobalo možná tak v tkaničkách? Kapitáne, jak ti může vlízt do kabiny borec, co nemá v pytli brusle? Na druhou stranu se musí nechat, že chtít odkráčet zápas na takovejch šlajfkách chce notnou dávku odvahy-stojící kužel by byl o něco rychlejší než typ, kterej si myslí, že jde asi na bendy a že kdyby mu třeba nasrali na nohy, tak si to tam půjde odchodit?! Doufám, že toto bylo ponaučení pro všechny!!!

Datum
Vložil
Titulek

Trápení

Jestli někteří borci budou pokračovat v takovýchto výkonech jako proti Vilémovu, tak neporazitelnost Bezděkova se hodně rychle blýží, měli by se nad sebou dooost zamyslet. Nebýt pana brankaře, tak už tam ta prohra byla, naštěstí to dopadlo, tak jak to dopadlo, snad si vezmou určití jedinci poučení a před zápasový celonoční chlastání omezí na minimum, píšu na minimum, ne maximum jako tomu bylo před tímto zápasem. A to už to někteří dotáhli tak daleko v tom chlastu a vypitým mozkem, že na zápasy v ledním hokeji příjdou hrát bez bruslí. Budu jenom rád, že se nad sebou opravdu zamyslí a příští zápas už to bude jiný, i když s ohledem na brzký začátek zápasu mám obavy, že někteří to nestihnou už vubec. Kapitán, manažer a prezident v jedné osobě by z toho měl vyvodit určité dusledky a už konečně nějakým zpusobem trestat, doporučil bych mu začít u sebe. Sportu zdar, hokeji zvlášť.

Datum
Vložil
Titulek

Jen takový postřeh

Váš tým je fakt dobrej. Vy jste vlastně tým 2v1. Nejenže jste nejlepší na ledě, ale vás by neuchlastal ani tým složený z elitních "hráčů" ze Želiva :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Jen takový postřeh

Náš tým je pod přísnou životosprávou a pakliže někdo z nich pochybí, budou z toho plynout patřičné následky. Nezahlcujte toto seriozní fórum nepodloženými, lživými, psychikunabourávajícími, falešnými informacemi.

Datum
Vložil
Titulek

Jak to vedete?

Čau kucííí moji,
tak jak to vedete? V sobotu jsem to nestihnul, musel jsem zase do práce, teď toho je prostě moc, mám novou práci v chotěbořským pivovaře, počítám, že Vám do konce roku přihraju dotaci kolem 100 tis. Kč nebo Eur už nevim, protože jsem byl trošku mázlej. A když jsem si to štrádoval na poslední chvíli na zápas, tak jsem si to zkrátil přes palouk a trochu jsem tam zachrápnul. Ale ani na minutu jsem nepřestal doufat, že to miniderby vyhrajete. Jsem taky moc rád, že se rapidně zvýšila návštěvnost stránek a přidali se osatní bývalí sportovci, hráči, sportovkyně, hráčky,... Jakmile mi zrychlí internet, určitě jsem přidám nové grafické zpracování a doplním jsem galerie fotkama ze zápasů, ale zatim je mám ještě v díře a vyvolám ... Na závěr mého příspěvku, bych chtěl informovat přistěhovalce z Libice, že závěrečná párty bude u mě doma, tak se laskavě starejte o to co předvádíte na ledě a marketing nechte na mně!!!

Datum
Vložil
Titulek

nedělní galapředstavení

Zdravím všechny,
tak jsem se byl podívat na ten váš hvězdný tým a musím konstatovat, že pan Koubek je špílmachr jak má být. Už jako malý kluk jsem ho obdivoval v dresu Holešáka a přál jsem si být stejně tak dobrý jako on, až vyrostu. Teď, když je Bohumilovi 40 let a předvádí takové heroické výkony jako proti České Bělé, tak bych chtěl být alespoň napůl takový hráč jako je on. S těmito výkony, Bohumile, byste určitě mohl hrát minimálně krajský přebor. A to jistě nejsem sám, kdo si to myslí!!!
Dalším milým překvapením nejen pro mě, ale jistě i pro všechny diváky, byl výkon navrátilce do sestavy "Itala" Jaromíra Fejfara. A to byl poprvé na ledě! Je vidět, že zhubl minimálně o 10 kilo a jezdí mu to jako za mlada. Údajně prý zase dokáže zaběhnout 100 metrovou trať pod 11 vteřin. No jestli ano, pane Fejfar, tak kVobouk dolů před vámi.

Ať vám to šlape pánové, je radost se na vás dívat.

F.

Datum
Vložil
Titulek

Parádní představení

Jojo, hoši.
Opět jsem si udělal chvilku volna, i když mě mladej trošku přesterojdovanej synáček už buzeruje.
Viděl jsem to vaše dnešní představeníčko a to byl teda příděl..
Hlavně bylo perfektní to, jak se ten váš captain rozjel k breaku a narval do u červený do manťáčku..
Pecka..
Jo a ten vysloužilec dal asi sedm branek co??
Tak tomu říkám výkon.
Blahopřeji a doufám, že to v bufíku, jak se říká pinknul..
Jinak slušnej galavečer.

Sportu zdar a hokeji obzvlášť.

Jarda

Datum
Vložil
Titulek

Výkony

Tak pánové..
Byl jsem svědkem vašeho posledního utkání.
Vzhledem k tomu, že jsem stál na tribuně v rohu u strojovny, tak aby mě nikdo neidentifikoval a nemusel jsem spolknout litr rumu, měl jsem celkem slušnej přehled.
Nejprve mě zaujmul soupeř, kterej vypadal, jako když přijel z jedné vsi za kterou jsem v minulosti boural svůj reprezentační vůz.
Hned poté ale první pětka" líný hovada" a ten v tom bílém dresu byl co??
To si to hovado ani neumí zbalit do čamadánu?
Namistrovaný, ale výkon hovno.
Slyšel jsem přes celej vál, jak tam ten vlasatej chlap s půllitrem v ruce řve" Jezdi vole, zaber né, jo ty nemůžeš, já ve tvejch letech"
Poté ta dvojka:
Kdo to tam pořád tahá jeko v žákách??
A ten dědek? No ten, aby se z toho posral..

Celkově jste měli kliku, že se ještě pár minut nehrálo...
Stát tam jako mentele, tak vás vyjebu jako kráva.

Sportu zdar a hokeji obzvlášť

JS

Datum
Vložil
Titulek

Re: Výkony

Děkuji za Váš příspěvek pane Suchý.Mimořádně nás těší Váš zájem o tým Sokola,a velmi si toho ceníme.Momentálně má trenér plnou důvěru jak vedení tak mužstva,proto o využití vašich služeb zatím neuvažujeme.Ale přesto díky a zůstaňte nám nakloněn.Přeji Vám mnoho úspěchů a zdraví. Za tým Sokola Bezděkov,kapitán

Datum
Vložil
Titulek

šlágr kola vilemov - bezděkova

Zdravím celý tým HC Rybípes Bezděkov,

sleduji důkladně průběh sezony a tedy kloubouk dolů. Váš tým to je dokonale pracující stroj. Chtěl bych osobně komentovat šlágr příštího kola s Vilemovem. Napište mi na mail robertek@seznam.cz a domluvíme se.Vzal bych sebou i Vichnara, že bysme šli do pepečka pak.

Tak sportu zdar a hokeji zvášť

Datum
Vložil
Titulek

Trenér

Hodně štěstí pánové a nemyslete si, ona to taková procházka nebude!!
A ať koukám, jak koukám, nevidím nikde zmínku o trenérovi?
Kdyby Mentele nepodepsal, vezmu to.
KAMILÉÉÉÉ!!! Kdo byl ten druhej? Plášek a ??

Slušnej rozjezd.
Sportu zdar a hokeji obvzlášť

Jarda

Datum
Vložil
Titulek

Mistři

určitě budete nejlepší a postoupíte apak zase postoupíte apak už nebudete mít kam postupovat a hodíte pohár do Bezděkovky

Datum
Vložil
Titulek

hoši do toho

abezděěěkoffff bezděěkoff heja heja bezděkof

Datum
Vložil
Titulek

Re: hoši do toho

Díky za podporu,budeme bojovat ;-)

<< 172 | 173 | 174 | 175 | 176

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.