DISKUZNÍ FÓRUM

Datum
Vložil
Titulek

už se na vás těším

Ahojky kluci,
už se nemohu dočkat až se mi sem všichni vrátíte z těch velkoměst. Dneska jsem byla u holiče a zejtra jdu ještě po ženských věcech, aby bylo vše připravené. Doufám, že první akce bude podobná té u mlátičky, kde jsem bohužel chyběla. Ale od "minula" jsem ještě úplně nebyla ve formě vy lumpové. Trojko mám pro tebe překvapení v podobě... no ale dyť ty víš :)). Dobře doražte, já si jdu ještě přelousknout Sport a moc moc se těším, papík

Datum
Vložil
Titulek

První prohra

Zdravím dámy a pánové,
dnes mám na srdci několik věcí. Samozřejmě první věc je první prohra našeho milovaného klubu v soutěži. Bohužel, stalo se. Soupeř byl lepší, ale jak již někdo psal přede mnou – je to hozeno za hlavou a víc nemá cenu se k tomu vyjadřovat. Věřím, že tým se zvedne a v pokračující sezóně již nepozná hořkost porážky.
Další věc. Kapitáne, ten borec, co neustále chodí na zápasy bez dresu, se snaží o co? Nový světový rekord v zapomínání dresů? Fakt mě nebaví poslouchat v kabině jeho výmluvy, že si pamatuje, jak dává dres do čamadánu, a pak ho tam nemá. Kdyby se tohle dozvěděl Fic, tak ho asi seřeže holí a pustí na něj kozu. Aspoň, že to pak pinknul.
Nakonec bych chtěl pochválit hráče, kteří se zúčastnili po nevydařeném pátečním zápase soustředění v bytě u hokejové mlátičky.

BL

Datum
Vložil
Titulek

děkujeme

Čau mančafte, děkujeme za klidnou službu a jsme moc rádi, že se nikomu nic nestalo. Pan Jr. sice volal, jestli je vše připraveno, ale na štěstí se mu také nic nestalo. A poloboha jsme ošetřili po telefonu, respektive jsme to vyřešili s kustodem, stačil dotáhnout nýtek v brusli a tržné rány na palci by to již nemělo způsobovat.
Pevné zdraví a lépe sbohem nežli nashledanou...

Datum
Vložil
Titulek

...

HOZENO ZA HLAVOU...

Datum
Vložil
Titulek

TO NEDÁM ANI HOVNO


!!! POZOR !!!
Jelikož se v pátek 17.12. hraje zápas JUNIORŮ až od 19:30 hod., místo původních 17:00 hod., odpadl zápas Klouzovy - Vilémov od 20:00 hod.
Náhradní termín pro tento zápas, Klouzovy - Vilémov je sobota 18.12. od 12:00 hod.

Poslední zápas I. kola, Lébl team - Libice, bude sehrán také v sobotu 18.12. od 07:30 hod.

JINÉ TERMÍNY NEJSOU MOŽNÉ, ŽÁDNÉ ZMĚNY JIŽ PROVÁDĚT NEBUDU, JE POTŘEBA ABY BYLO I. KOLO DOHRANÉ, JSME VE SKLUZU !!!

Zdravím NINGER

Datum
Vložil
Titulek

Re: TO NEDÁM ANI HOVNO

Jsem zvědavej, kdo z libickejch norků dorazí na utkání, když budeme sedět u Mloka do 7. Zároveň bych rád viděl na zápase pana Dalskabáta, kterej touhle dobou ještě píchá šipky...

Datum
Vložil
Titulek

Re: TO NEDÁM ANI HOVNO

Tak to jsem zvědavý, kolik se vás sejde na tento zápas, když začátek je naplánován na 07:30 a někteří hráči se teprve chystají domů z dvacítky apod. Jenom je mi líto, že se zase odkládá návrat mistra Brusiče na ledovou plochu. Chystali jsme se vypravit speciální autobus na jeho premiéru. Nevadí, budeme se těšit na další zápas!

xxx

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: TO NEDÁM ANI HOVNO

Co s tím má společnýho zápas Bezděkova, který se hraje den před tím?????????????????????????????????? Že ty jsi nějaký negramotný hovado co???????????????????????Že ty neumíš ani číst co?????????????????????????????????????Se mi zdá, že brusič bude mít první kolo na tobě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: TO NEDÁM ANI HOVNO

Jsem teda trošku mázlej, ale nehraje ani Bezděkov a je to příštý týden, takže si jděte psát jinam vy hajzlotoňové...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: TO NEDÁM ANI HOVNO

Pro pořádek - Bezděkov vs Lébl tým se hraje v pátek,10.12. od 20:15.Mistr brusič podle všeho naskočí již do tohoto utkání!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: TO NEDÁM ANI HOVNO

Díky za info trenére,
v tom případě na pátek vypravíme autobus! Brusko, těšíme se na tebe!!! Transparenty máme připravené.
Jinak ten Fic je asi fakt mázlej, když píše takové nesmyslné příspěvky. "Poslední zápas I. kola, Lébl team - Libice" - co to je za kraviny??? Každý skalní fans ví, že je to první zápas II. kola. Fici, Fici, už to nelej a nehul nebo si příště v pančáku bodneš šipku do oka.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: TO NEDÁM ANI HOVNO

Jsem samozřejmě na mlachotu, ale moc mě zajímá jak hrál Lébl team-Libice v prvním kole??? reaguj hned, musim na kozičky...

Datum
Vložil
Titulek

Příchody

Zdravím pánové.
Nejprve bych chtěl pochválit admina za včasné informování veřejnosti na těchto stránkách a to zejména ve změnách termínu a časů zápasů.
Nejradši bych mu dal holí po palici, jako za starejch dobrejch časů s Jardou Holíkem...
Ovšem obrovskou radost mi dělají získané posily.
Toho brusiče Musílka sice moc neznám, ale na vyhledávači googl se mi zobrazilo několik údajů ze kterých už jsem doma.
Posila do víajpíčka v rohu zimního stadionu co??? (Chudák Růža)
Jste fakt hovada...

Ale, ale pozor.
O druhé z posil nelze debatovat.
Honzíka si velice dobře pamatuji a jen jeho obrovská smůla na zranění, zapříčinila stop v jeho velice skvěle se rozvíjející kariéře.
Konečně se bude pořádně jiskřit !!!
Tak Honzo, nezapomeň prachy na zápisné a hodně skvělích hokejových momentů!!

Sportu zdar a hokeji obzvlášť

Jarda

PS: Vedoucí mančaftu??? Co je ??? Máš to za 500,- Kč a příště už tágo a rozvážeme smlouvu.

Datum
Vložil
Titulek

aaaaach

Už jsme začali váš tým podrobněji sledovat, protože nám ani brodské áčko neposílá do opravny tolik borců jako vy. A nestačíme se divit, nejen že náš nejlepší klient malý velký expert Jr. potřebuje asi hubou protáhnout padesátkovej vlasec, aby už konečně pochopil, že košík není jen pro psy, tak už se na led hrne i jeho starší odrůda, hokejová mlátička, brusič Sr. Na váš příští zápas budeme samozřejmě posíleni a pakliže po zápase budete ledovat podobně, jako již zmiňovaný Jr., budeme počítat i s ranní návštěvou našeho týmu.
Pevné zdraví a lépe sbohem nežli nashledanou...

Datum
Vložil
Titulek

Návrat ztraceného syna

Zdravím dámy a pánové,
tak jsem se dnes dozvěděl, že se do našeho městečka pod železnými horami vrátila jedna z žijících legend chotěbořského hokeje, italský hřebec a švédský rychlík, Jaroslav Musílek.
Osobně jsem s ním mluvil a ujistil mě, že se už nemůže dočkat dalšího zápasu. Nevím, jestli tím myslel na hokej nebo na ty brutální chlastačky po zápase, ale podle jeho vlastních slov se cítí ve výborné formě, protože si prý poslední dobou s lahví Four Roses ťuká jako s lahváčem a cituji jeho slova: „za hodinu není vočem!“.
Kapitáne, bude mi ctí, když budu moct příští zápas nastoupit po boku takové hvězdy. Díky.

Brian L.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Návrat ztraceného syna

Předpůlnoční sobotní záběr na Tebe byl opravdu brutální!!! Ty dva schody do oblíbené dvacítky už bys nedal ani po čtyřech...

Datum
Vložil
Titulek

Výstraha!!!

Takže hoši, to čeho jsem se obával nejvíc právě nadešlo. Po úplátkářské aféře jste byli napsáni na 11.45 ráno. Pro někoho ještě půlnoc... Díky tímto kapitánovi za zaslanou soupisku s adresami, okolo devátý si vás pánové oblítám doma. Jestli někoho doma, tak si ho najdu venku a to přísáhám, že za nim budou lítat lahváče až domů. Nesmím opomenout ještě typy, kteří by mi zase chtěli nakráčet do kabiny s poloprázdným pytlem, jestli se tam najde ještě jednou hovado, co si tam přijde s igelitkou, kde bude mít tak šampon, tak ho vycuknu takovou metodou, že by koukal i Jean Claude...neserte mě šmejdi...kurva!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Výstraha!!!

Vy negramoti, přestaňte mi psát v kolik?... V 11.45 začíná zápas, takže pro polovinu z vás - za 2 min 11.45 přijďte aspoň na zimák, ať na vás zase zbytek nadmančaftu může čekat. Vzkaz do Libice, vy začněte porcovat kachnu už po devátý, ať to stihnete aspoň ne druhou půlku...Ty vole já jsem zase rozprouděnej, co je tohle za spolek???

Datum
Vložil
Titulek

Příspěvek

Nazdar hokejky.
Rád se také připojím do této debaty, na fantastických stránkách Sokolu Bezděkov.
Je neuvěřitelné, co někteří hráči dokážou předvést, ale musím uznat, že partu máte opravdu skvostnou.
Myslel jsem, jaký budete mít super mančaft a jak to tak vidím, budete mít co dělat, aby jste se sešli do vánoc, jak já říkám na jednu lajnu.
Nebo jedině, že by Libickej něco dotáhnul...
Kdyby jste chtěli, tak řeknu nějakejm klukům v Praze.
Fakt jich znám spoustu.
I když teď ve čtrvtek, nebyl zrovna po ruce žádnej a já měl co dělat, abych nepřišel o svůj pokládek (rypák).
Doufám, nebo spíš pořád očekávám, kdy dostanu pozvánku??
Třeba alespoň na nějaký vánoční přáteláček.
Myslím, že svoje plasťáčky, ve kterých jsem okouzloval vždy minimálně o 5 let mladší kočičky na bruslení ještě mám.
Těším se za čtrnáct dní, jestli mě zase neokradou buzíci....

Čuus

Datum
Vložil
Titulek

přeplacné hvězdy

ty vole to je bez zápalu, nějakej Vidlémov , jeden čochta za druhym vole a voni s váma hrajou vyrovnanou partii, ten buzerant si nevezme brusle to je vrchol nezájmu, ty vole na hovno fakt na hovno, srovnejte si to tam nebo to rozpusťte

Datum
Vložil
Titulek

???

Hlavně ať si nezapomene č....a na to píchání, aby to nedopadlo jako s tím hokejem bez bruslí!

Datum
Vložil
Titulek

omluvenka

V sobotu nejdu trenére mám v patek píchání a nestihnu regenerovat.

Datum
Vložil
Titulek

Re: omluvenka

Do e-mailu sem ti poslal rozvázání smlouvy,a podepsanou transferkartu s přestupem do Slavoje Horní Krupka.

trenér

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: omluvenka

tam jsou ale všichi buzejanti

Datum
Vložil
Titulek

Selhání

Dobrý večer pánové.
To si snad děláte prdel né???
Co to jako mělo s tím Vidlákovem znamenat?
Nejprve jsem myslel, že jsem na jiném utkání a to hned z několika důvodů.
V sedmi lidech, se hrát hokej opravdu nedá a to mě fakt neserte!!
Pár borečků si pořád ještě myslí, že jsou hvězdy a podle toho to vypadalo.
Tahat to z bule do góla a čumět jen na toho jednoho spoluhráče s lajny? Jak bych mu to dal do prázdný?
Na to Vám každej sere!! No myslim, že víte o koho se jedná.
Nejlepší bek Al, na kterého se vždy těšim, stojí na střídačce a svrbej ho pazoury??
Proč?
A to jsem ho viděl, hodinu před zápasem vystupovat u kina z rozjetého autobusu...
To si asi zapomněl celej čamadán, jako jeho parťák korčule ne?
I když je pravdou, že na jeho hře se to až zase tak neprojevilo.
Poté si nechá jitrnicouvej král rozervat hubu, aby tím umožnil vstup na plochu Al McInnisovi.
Ještě že tak, protože ten chodec na Bimbovejch saních, rozhodnul metelicí tu hrůzu.
Toť asi tak vše.
Rád bych snad ještě poděkoval všem divákům za přízeň a těším se i z Bráchou Pánové na příští mistrovské utkání ligy.

Sportu zdar a hokeji obzvlášť.

Datum
Vložil
Titulek

Reakce

Zdravím všechny příznivce bezděkovského hokeje.
Nezbývá mi,než reagovat na nejnovější příspěvky.Týká se to zejména dvou věcí.Za prvé - porušení životosprávy u některých hráču - o vzniklé situaci víme a budeme ji řešit.Jelikož se týmu v probíhající sezóně zatím herně daří,proběhnou pouze pohovory s hráči,ke tvrdším sankcím zatím přistupovat nebudeme.A za druhé - zapomenuté brusle - sice se to dá jen těžko pochopit,že se hráč dostaví k utkání bez bruslí,ale co na to dál říci?Určitě byl trest sám o sobě,že dotyčný musel nastoupit ve vypujčených bruslích a dál bych se k tomu již nevracel.Příště se to již jistě nestane.
Děkuji všem,kteří nám fandí a navštěvují naše zápasy.

kapitán

Datum
Vložil
Titulek

Pořád nevěřím...

Tak vážený pane s dresem číslo 3,
v neděli jsem si vzal dovolenou, abych se mohl přijet podívat na můj mančaft, kterej bezmezně miluju. Bohužel jsem se nedočkavostí trochu nagrcal a až do teď jsem myslel, že to co jsem uviděl při příchodu do kabiny, kde jsem chtěl pozdravit a prohodit pár mírumilovných slovíček s našima borcema, byl jen špatnej SEN!!! Bohužel po tom co jsem vstoupil na naší diskuzi a čtu udivené reakce fanoušků se asi vážně stalo to, co by nikdy nikoho v hokejovém světě nenapadlo. Pán nosící jmenovku Ladys, na zádech s číslem 3 (které má mimochodem též vytetovanou na prsu, čehož jsem si všimnul během návštěvy v kabině, kdy marně brečel nad rozlitým mlékem (kozím), tak tento pán si přišel na zápas jak vandrák a to bez hokejových bruslí !!! Pokud si tu někdo myslí, že není možný to co čte, tak mi věřte, že se to opravdu stalo a já i dalších 20 lidí v kabině jsme toho bohužel museli být svědky. Nemám víc co bych dodal, snad jen že tento "kus" by si mimo 3 na koze měl nechat vykérovat seznam hokejových věcí. A možná by se divil až by došel na konec seznamu a tam by stálo HOKEJOVÉ BRUSLE!!! Asi by marně přemýšle o tom, na co že je vlastně potřebuje...

Datum
Vložil
Titulek

Tohle ještě hokejový svět nezažil

Zdravím dámy a pánové,
původně jsem se chtěl omluvit za údajně lživé, nepodložené, psychikun(d)abourávající a falešné informace, které jsem uveřejnil v minulém příspěvku.
V sobotu jsem ale náhodou narazil na vaši sestavu v pepéčku a řekl jsem si, že si vás trochu otestuji. Chtěl jsem vás sledovat a pít s vámi.
Hovno!!! Ošklivě jsem se zmýlil a krutě se mi to vymstilo. Když jsem odcházel cca ve 3:30 ráno z vašeho oblíbeného podniku dvacítka, tak jsem už pomalu neviděl na cestu a vy jste vesele popíjeli jeden drink za druhým. Sice jsem Leech, ale vaše tempo, pánové, se nedá vydržet obyčejným smrtelníkem.
To se pak ani nedivím, že si to hovado zapomene sbalit brusle do čamadánu. Ještěže vám zachytal golman a můžete být rádi, že máte v týmu poloboha Koubka.

Brian L.

Datum
Vložil
Titulek

Umělec

Kdo chce vidět toho rado by umělce, tak je na třetí fotce v galerii, přichází před kapitánem, ale jestli má i tady na nohách PRESTŽKY to bohužel nevím, ale nedivil bych se, když vidím jak vypadá!!!

Datum
Vložil
Titulek

???

Vyfoťte toho umělce, co neměl brusle na zápas. Takový nemehlo si zaslouží být určitě na titulní stránce... Už jsem ve fabrice přečetla celý Sport, ale tohle je teda unikát, to není snad ani pravda co jsem se tu dočetla, to snad není možný, jdu něco rozsekat jak jsem nasraná, vytočená, to je v prdeli tohle, tenhle týpek posadil bezděkovský tým až k samýmu dnu. Žádám potrestání a ten zjev by se tu měl veřejně omluvit, hokej není fotbal, kterej můžeš odehrát v Prestižích, v kterejch dorazíš na zápas. Uvědom si, co jsi vůbec provedl!!!

<< 172 | 173 | 174 | 175 | 176 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.