Vilémov - SOKOL BEZDĚKOV 4:7

21.11.2010 16:00

Sestava: Hájek - Machka - Ficbauer , Fejfar - Kudláček - Slavík - Tunheber - Zábojník , Musílek - Koubek - Dvořák

Branky: Koubek 2 , Tunheber 2 ,  Musílek , Ficbauer , Dvořák

V pátem kole čekal na Sokol tým Vilémova, a od začátku bylo jasné, že se tentokrát o jednoduchý zápas jednat nebude. Bezděkov nastoupil se dvěmi kompletními formacemi, bohužel brzy přišel o zraněného Musílka a tak se muselo v sestavě improvizovat. Začátek Bezděkovu vyšel, brzy se dostal do dvougólového vedení. Vilémov snížil, a začalo se hrát pěkně od podlahy. V 15. minutě druhé půle svítilo na ukazateli skóre 3:3, a hrál se naprosto vyrovnaný zápas. Naštěstí Koubek brzy využil přesilovku, a po něm mířil přesně do šibenice i Ficbauer. Vilémov se ještě jednou dostal na dostřel, ale situaci 2 na 1 vyřešil Slavík s Tunheberem a zápas se již v klidu dohrál, v poslední minutě ještě předvedl pěknou individuální akci Dvořák, kdy si pohrál s obráncem a střelou do růžku vyškolil i brankáře. Velmi dobře chytal Hájek, který v kritických momentech tým hodně podržel, po dvou brankách vstřelili Koubek s Tunheberem.