Sokol Bezděkov - Vilémov 13:11

30.10.2011 16:30

Sestava: Hájek - Machka - Ficbauer, Kudláček - Koubek, Slavík - Hladík - Fejfar, Tunheber - Musílek P. - Dvořák

Branky: Hladík 3, Slavík 2, Fejfar 2, Koubek, Machka, Tunheber, Musílek P., Ficbauer, Kudláček

Bezděkov do zápasu s Vilémovem nastoupil s deseti hráči, poprvé se v sestavě objevil Ficbauer. Utkání bylo jako na houpačce. Za 5 minut vedli Sokolové 3:0, a rázem si mysleli, že je rozhodnuto. Z omylu je soupeř vyvedl hned záhy. Během deseti minut otočil na 6:3, a bezděkovští opět museli zapnout na vyšší výkon. Přestali kupyt chyby v obraně a zápas opět dokázali otočit. Utekli až na 13:8, poté opět polevili a dovolili soupeři snížit na rozdíl dvou gólů. Do závěrečné sirény se už skóre neměnilo.