SOKOL Bezděkov - Plameny 5:5

30.01.2011 19:10

Sestava: Hájek - Mečiar - Musílek J. , Machka - Zábojník , Slavík - Koubek - Votava , Tunheber - Musílek P. - Dvořák

Branky: Tunheber 3 , Slavík , Votava

Bezděkov vstoupil do zápasu tradičně ospale, a Plameny toho brzy využily ke vstřelení úvodní branky. Bohužel s první brankou take "skončil" hokej. Soupeř se uchýlil k taktice vyhazování puků, hokej je nezajímal a Sokolové tak bušili do plné obrany. Chvíli před první sirénou vyrovnal Slavík, a tak půle skončila 1:1. V úvodu druhé části se prosadil Tunheber a všichni věřili, že nastává obrat k lepšímu. Opak byl bohužel pravdou, Plameny vyrovnaly, a dokázali odpovědět i na druhou Tunheberovu branku. Dále pokračovali v antihokeji, a po chybě obrany se dokonce dostali do vedení. Hned za minutu srovnal Votava, a boj pokračoval. 10 minut před koncem šel soupeř opět do vedení a s Bezděkovem to vypadalo zle nedobře, navíc když v závěru je nepřesný rozhodčí poslal do čtyřech. Naštěstí má Bezděkov střelce na kterého je spoleh. Ještě v oslabení ujel Tunheber, a střelou pod víko rozhodl o dělbě bodů. Sokolové podali nejslabší výkon sezóny, a navíc je nyní čekají dva soupeři z kategorie nejtěžších, Klouzovy a Lébl tým.