SOKOL BEZDĚKOV - Lébl tým 5:4

25.02.2011 20:15

Sestava: Hájek - Machka - Mečiar , Veselý - Kudláček , Musílek J. -  Slavík - Tunheber - Koubek , Musílek P. - Hladík - Zábojník

Branky: Musílek P. 2 , Slavík , Hladík , Machka

Podruhé během 14ti dnů se postavili hráči Bezděkova obhájci titulu. V obraně se představila nová akvizice, Petr Veselý, bývalý hráč Kutné Hory. Lébl tým nastoupil do zápasu se sedmi hráči, v první půli se k nim připojila trojice opozdilců. Sokolové měli iniciativu od začátku na svých hokejkách, bohužel opět neproměňovali šance. Do vedení se tak dostal soupeř po skrumáži před bezděkovskou brankou, do poloviny zápasu po brejku ještě vedení navýšil. Po důrazné domluvě vlétli Sokolové do druhé části jako uragán. Zlepšili pohyb, zpřesnili kombinaci a hráči protivníka je často zastavovali jen díky faulům. V 10 minutě druhé půle začal hrát Bezděkov přesilovku 5 na 3 a začali se dít věci. Nejprve Machka propálil bombou od modré vše co mu stálo v cestě, hned za půl minuty ještě v pokračující přesilovce vyrovnal Slavík. To nebylo zdaleka vše. Ihned po buly se bezděkovští znovu nastěhovali do útočného pásma, Veselý nádherně našel u tyče zcela volného Hladíka a bylo to 3:2. Otřesený soupeř za 5 minut inkasoval po čtvrté, kdy se prosadil Petr Musílek. Za stavu 4:2 Bezděkov nepochopitelně přenechal iniciativu soupeři. Ten snížil, a 7 minut před koncem po chybě P.Musílka pláchl obraně nejlepší hráč soupeře Kubát, a svůj nájezd chladnokrevně proměnil. Naštěstí čtyři minuty před sirénou sehrála druhá fornace Sokola kombinaci na jeden dotek, P. Musílek z blízka střelou pod horní tyč odčinil svou předchozí chybu a rozhodl. Šlágr kola se musel přihlížejícím divákům líbit, hrál se rychlý a pohledný hokej. Vedení Bezděkova nyní intenzivně jedná s internacionálem Stanislavem Mečiarem, vše je na dobré cestě, a tak by se již příští týden mohl objevit v sestavě.