SOKOL BEZDĚKOV - Vilémov 6:5

05.03.2011 17:05

Sestava: Vrátil - Machka - Musílek J. , Veselý - Kudláček -  Slavík - Koubek - Hladík , Musílek P. - Tunheber

Branky: Slavík 2 , Tunheber 2 , Hladík , Kudláček

Bezděkov nastoupil proti Vilémovu pouze v devíti, ale se všemi oporami. Úvod zápasu se nesl v duchu tlaku Sokolů a v 10. minutě  otevřel skóre Tunheber. Prolomil tak střeleckou mizérii z posledních zápasů. Vilémom rychle odpověděl, a záhy se dokonce dostal do vedení. Vyrovnání měl na hokejce Tunheber, ale sám před prázdnou brankou napálil puk pouze do břevna. O mnoho lépe si o chvíli později vedl v nájezdu Slavík a tak byl stav po půli vyrovnaný 2:2. Druhá část byla podobná té první. Bezděkov se tlačil do útoku, bohužel opět doplácel na neproměňování šancí. A když už hráči kotouč do sítě přeci jen dostali, Vilémov našel rychlou odpověď. Když Hladík zvyšoval na 6:4, vypadalo to na klidný konec zápasu, bohužel opět přišlo snížení a závěr byl pořádně nervózní. Všechny body ale nakonec zůstaly Bezděkovu.