SOKOL BEZDĚKOV - Libice 10:2

26.12.2010 16:30

Sestava: Hájek - Machka - Mečiar , Musílek J. - Kudláček -  Slavík - Koubek - Fejfar , Musílek P. - Tunheber - Dvořák , Votava

Branky: Tunheber 3 , Koubek 2 , Kudláček ,  Slavík , Musílek P., Machka , Mečiar

Po šestnácti denní pauze nastoupili hokejisté Bezděkova k derby zápasu se sousední Libicí. Po porážce v minulém kole trenér zamíchal sestavou a i tento tah nakonec znamenal jasné vítězství. Začátek zápasu byl opatrný z obou stran, čekalo se na chybu. Proto také 25 minut svítilo na časomíře skóre 0:0. V době kdy Sokolové zapnuli na vyšší obrátky se paradoxně do vedení dostala Libice, Tunheber namazal na modrou a libický obránce prostřelil Hájka. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, první formace vyrobila závar v útočném pásmu a Mečiar vyrovnal. Do vedení dostal Bezděkov dorážkou Koubek, do přestávky se ještě prosadil z brejku Machka a znovu Koubek. Ve druhé polovině se brankově začal prosazovat i druhý útok a utkání se změnilo v exhibici, kde se hráči Bezděkova předháněli v zahazování i těch největších šancí. I přes to dokázali soupeři nastřílet 10 branek a zápas dovést do vítězného konce. Velmi dobře opět zachytal Hájek, hattrickem se blýskl Tunheber.