Klouzovy - SOKOL BEZDĚKOV 9:4

31.01.2011 20:15

Sestava: Hájek - Machka - Kudláček , Musílek J. -  Musílek P. - Tunheber - Koubek , Slavík - Zábojník - Votava

Branky: Zábojník 2 , Tunheber , Koubek

Remízový zápas s Plamenama a zápas proti Medvědům dělilo pouze 24 hodin. V sestavě nahradil Kudláček Mečiara, dále chyběl Dvořák. Sokol postavil první údernou formaci, ale ani to nepomohlo ke zlepšení výkonu. První řada inkasovala hned při svém druhém střídání, a za dalších 5 minut znovu. Na 2:1 snížil po rychlé akci Zábojník, jenže první lajna nezvládla ani přesilovou hru a po přečíslení inkasoval Bezděkov potřetí. V úvodu druhé půle snížil Koubek, ale Klouzovy dál pokračovali v zodpovědném výkonu, a trestali všechny chyby Sokolů. Skóre tak narostlo až na 7:2. Bezmoc týmu nejlépe dokumentoval Kudláček, který dokázal překonat vlasního brankáře. Dvě slepené branky 10 minut před koncem sice značili jakousi naději na zvrat, ale ta brzy vzala za své, Medvědi přidali další dvě branky a bylo rozhodnuto. Bezděkov se před zápasem s obhájcem trofeje nenachází vůbec v optimální formě, vedení proto začalo jednat o příchodu možných posil.