SOKOL BEZDĚKOV - Vilémov 10:5

16.01.2011 16:20

Sestava: Hájek - Machka - Mečiar , Kudláček - Dočekal , Musílek J. , Slavík - Koubek - Fejfar , Musílek P. - Tunheber - Dvořák , Votava

Branky: Tunheber 3 , Slavík 2 , Koubek 2 , Musílek P. 2 , Fejfar

Do utkání proti Vilémovu nastoupili Bezděkovští takřka kompletní, chyběl pouze Zábojník a Ficbauer, pro něhož bohužel letošní sezóna skončila. Do sestavy se po delší pauze vrátil obránce Dočekal. Úvod zápasu byl ze strany Sokola opět ospalý, čehož dobře bruslící soupeř využil a zaslouženě se ujal vedení. Když v 10. minutě šel po brejku do vedení 2:0, musel trenér na bezděkovské střídačce zvýšit hlas. Tempo po této domluvě šlo výrazně nahoru, a z rodících se šancí začali padat branky. Nejprve ujel Fejfar, a Slavík po jeho nahrávce dával do prázdné branky, Koubek proměnil sólový nájezd a obrat dokončil individuální akcí opět Slavík. To byl gól číslo 99. v letošní sezóně. Na jubilejní stovku se nečekalo dlouho. Hned v dalším střídání první formace znovu ujel Koubek, a ani napodruhé se nemýlil. První půle tak skončila 4:2. Ta druhá se nesla v duchu jasné převahy Bezděkova. Na 5:2 zvyšoval po kombinaci celého útoku Fejfar a poté se konečně ke slovu dostala do té doby v zakončení tápající druhá lajna. Tunheber se prosadil z brejku, P.Musílek stihl 2 branky dokonce za jedno sřídání. Bezděkov s narůstajícím skóre polevil a Vilémov na konci zápasu výsledek kosmeticky upravil.