Plameny - SOKOL BEZDĚKOV 4:9

27.11.2010 11:45

Sestava: Hájek - Machka - Ficbauer , Fejfar - Kudláček - Slavík - Tunheber - Zábojník , Musílek - Koubek - Dvořák , Votava

Branky: Koubek 3 , Tunheber 2 , Slavík , Musílek , Kudláček , Fejfar

V šestém kole se Bezděkov střetl s týmem Plamenů, díky začátku zápasu v 11:45 se zápas musel obejít takřka bez diváků, kterých jinak navštěvuje zápasy Sokola velký počet. Bezděkov měl naprosto tragický vstup do utkání, Plameny se 2x prosadili z brejku a nebýt dalších vynikajících zákroků Hájka, bylo by s týmem zle nedobře. Plameny dobře bruslily a nadále byli aktivnější. Naštěstí se Sokolům povedl konec 1. půle, nejprve našel Machka geniálně před prázdnou brankou Tunhebera, a o minutu později se ve skrumáži nejlépe orientoval Musílek. Po polovině tedy svítilo na ukazateli skóre 2:2. Do druhé části jako by nastoupili opačné týmy. Bezděkova byl plný led, a Plameny nevěděli kam dřív skočit. Destrukci obrany Plamenů řídil zejména s velkou chutí hrající Koubek, ikdyž se mu opět zranil parťák Musílek, výborně hrál na křídle 2.řady Dvořák. Závěr zápasu byl zbytečně nervozní, za rozhodnutého stavu se strhlo několik potyček, ale na šesté výhře Bezděkova se již nic nezměnilo.