SOKOL BEZDĚKOV - HC Seč 15:2

01.01.2011 15:40

Sestava: Hájek - Mečiar - Kudláček , Musílek J. -  Slavík - Koubek - Votava , Musílek P. - Tunheber - Dvořák

Branky: Tunheber 3 , Musílek P. 3 , Kudláček 3 , Koubek 2 , Slavík 2 , Mečiar , Dvořák

Do utkání proti outsiderovi soutěže nastoupil Sokol se třemi obránci a šesti útočníky, i přes nekompletní sestavu bylo od začátku jasné, kdo bude na ledě pánem. Po pomalejším rozjezdu, zřejmě způsobeném oslavami příchodu nového roku se bezděkovští začali prosazovat od patnácté minuty. Zejména nově složený druhý útok pořádal jeden útočný výpad za druhým, což se brzy projevilo na skóre. První půle tak skončila výsledkem 9:1. Začátek druhé poloviny se nesl ve znamení čekání na to kdo vstřelí 10 gól. Tento úkol nakonec na sebe vzal obránce Kudláček, zbytek zápasu se již tradičně nesl v duchu zahazování i těch největších tutovek v podání hráčů Bezděkova. I tak duel skončil rozdílem dvou tříd výsledkem 15:2. Bodově explodoval Tunheber (3+6), 7 bodů nastřádal P.Musílek, hattrick zaznamenal obránce Kudláček.